HABER KIBRIS

Yeni James Bond bir kadın mı olacak? Ben Bond.. Jane Bond!

ads
25/05/2016

Yeni James Bond bir kadın mı olacak? Ben Bond.. Jane Bond!
ads

Daniel Craig'in artık yeni Bond serilerinde olmak istemediğini açıklamasından sonra sosyal medya yeni Bond'un kim olacağı konusunda fikirlerini beyan etmeye devam ediyor. Son aday Gillian Anderson ise yeni bir tartışmanın kapısını açtı: Neden yeni Bond bir kadın olmasın?

X -Files'ın (Gizli Dosyalar) unutulmaz ajanı Scully'yi yeniden sağlam bir rolde görmek istiyor muyuz? İnternetin bu soruya yanıtı evet oldu. James Bond fanları, 47 yaşındaki ünlü aktris Gillian Anderson'u da Bond adayları arasında gösterdi.NextBond hashtag'iyle Twitter'da bir süredir tartışılan yeni Bond adaylarından biri olarak gösterilen Gillian Anderson, teklif gelmesi halinde bu rolü kabul edebileceğinin sinyallerini de bir tweet'le verdi.

 

Bir fanın yapmış olduğu 007 posterini çok beğenen ünlü oyuncu, 'Ben Bond. Jane Bond. Herkese oyları için teşekkür ederim. Ve bu posteri kim yaptı bilmiyorum ama çok sevdim' yazdı.

YENİ BOND KİM OLACAK

Aktör Daniel Craig'in 'Bir daha James Bond'u canlandırmaktansa bileklerimi keserim daha iyi' açıklamasından sonra internet, 'Yeni Bond kim olacak' sorusuyla kaynamıştı. Bugüne kadar Tom Hardy, Idris Elba, James Norton, Tom Hiddleston, Damien Lewis gibi isimlerin yeni Bond adayı olarak konuşulmasından sonra ilk kez bir kadın oyuncu, 'James Bond bu kez de neden bir kadın olmasın?' fanlardan yüksek oy aldı.  

Bu habere tepkiniz:
TAGS: gillian anderson, x files, mulder and scully, James Bond, bond kızı
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems