Yeşilırmak'tan Özersay'a sert yanıt: İsmimi vermeye cesaretin bile yok!

ads ads ads ads
01/03/2024

ads
Yeşilırmak'tan Özersay'a sert yanıt: İsmimi vermeye cesaretin bile yok!

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Emrah Yeşilırmak, Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Kudret Özersay'ın kendisini hedef alan iddialarına sert bir şekilde cevap verdi. Yeşilırmak, Özersay'ın polis teşkilatını kullanarak kendisine gözdağı vermeye çalıştığını iddia ederek, ismini kullanarak haber yapmaya çalıştığını savundu.

Siyasetin içinde bulunduğu süre boyunca dürüstlüğünden ve prensiplerinden taviz vermediğini belirten Yeşilırmak, devletin kaynaklarını koruma konusundaki kararlılığını vurguladı. Ayrıca, polis teşkilatıyla ilgili yapılan iddialara da yanıt veren Yeşilırmak, polisin davetini kabul etmeye hazır olduğunu ifade etti.

YEŞİLIRMAK'IN AÇIKLAMASI ŞÖYLE: 

Kudret Özersay, sen bu halkın göz bebeği olan Polis Teşkilatımızı kullanarak bana gözdağı mı vermeye çalışıyorsun?

İsmimi vermeye cesaretin bile yok!!!

Her yerde ismimi kullanarak haber yaptırmaya çalışıyorsun!

Yaklaşık olarak 6 yıldır siyasetin içerisinde yer alan biri olarak benim herhangi bir kuruma veya kişilere verilemeycek hesabım da yok, korkum da yok. Bu devletin kaynaklarına zarar gelmesin diye belediye başkanlığından bu tarafa çaba gösteriyorum. Göstermeye de devam edecegim. Kirli bir şekilde diploma alacak adam değilim ben..

İlk gün beni ima ettiğinde çıkıp ayni şeyleri söylemiştim. Bilgi ve belgeleri paylaşmaya açığım diye. Neymiş efendim yargılanacakmışım ?

Sen kimsin ? Polis! Asker! Savcı! Yargıç!

Senin nasıl bir egoya sahip olduğunu o partiden ayrılan herkes biliyor!

BENDE BİLİYORUM.

Son olarak bazı yayın organlarında polisin beni diploma soruşturması ile ilgili olarak polise davet ettiğini ve gitmediğimi yazmış!

Bu haber üzerine Polis Genel Müdürü ile görüşüp, polis teşkilatımızın daveti olması halinde her zaman katılacağımı paylaştım.

01/03/2024 21:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Yeşilırmak, Özersay,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.