Yiğitcan da Maraton'da

Başarılı Kıbrıslı Türk atlet Yiğitcan Hekimoğlu da 20 Ekim'deki Lefkoşa Maratonu'na katılacak.

ads
ads
16/10/2019

ads ads
Yiğitcan da Maraton'da

Avrupa ve dünya çapında önemli başarılara imza atan rekortmen atlet Yiğitcan Hekimoğlu, 20 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu’na bu yıl da katılıyor.

HEKİMOĞLU: AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASINDA YARIŞTIM ANCAK BURADAKİ ATMOSFERİN GÜZELLİĞİ BİR BAŞKA

Yiğitcan Hekimoğlu Başkan Harmancı’ya böylesi bir organizasyonu gerçekleştirmesinden ötürü kutlarken, güzel amaçlara hizmet eden bu tür sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yer almaya çalıştığını vurguladı.

“Kıbrıs Türk toplumu olarak bu organizasyonu 20 Ekim’de yine sahipleneceğimiz, çok güzel bir atmosfer olacak. Avrupa ve Dünya şampiyonalarında yarışmış biri olarak buradaki atmosferin güzelliğinin bir başka olduğunu söyleyebilirim” dedi.

BAŞKAN HARMANCI: “ŞAMPİYONU BU YIL YİNE MARATONDA GÖRMEK BİZİM İÇİN BÜYÜK MUTLULUK”

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ise Yiğitcan’ın bu ülkenin bağrından yetişen, saygı duyulan, örnek bir sporcu olduğuna vurgu yaparken, şampiyonu maratonda her zamanki gibi yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Yiğitcan’ın başarıları ile her zaman gurur duyduğunu ve gençlere ışık olduğunun altını çizen Başkan Harmancı, bu büyük başarıları ve yoğunluğu içerisinde kendisinin böylesi sosyal sorumluluk projelerine katılmasının da örnek ve çok değerli bir yaklaşım olduğunu söyledi.

16/10/2019 14:14
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: yiğitcan hekimoğlu, maraton, lefkoşa, çocuklar için, ltb, mehmet harmancı, haber kıbrıs
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.