Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızlarına kavuştu! 'Riskli bir doğum oldu'

Oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıllık ilişkinin ardından Eylül 2022'de hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini duyuran ikili, kızlarına kavuştu. Atiksoy'un riskli bir şekilde doğuma alındığı öğrenildi.

ads ads ads ads ads
21/05/2024

ads
Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay kızlarına kavuştu! 'Riskli bir doğum oldu'

2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022'de Polonezköy'de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa 'evet' demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulamış ve Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla kız bebek beklediğini duyurmuştu.

"VAKTİNDE KAVUŞMAK NASİP OLSUN"

Kız bebemiz geliyor. Allah'ım sana şükürler olsun. Sağlıkla, vaktinde kavuşmak nasip olsun. Bir gün kızım olursa annemin, hayatım boyunca ettiği dualar sayesinde olacağını çok iyi biliyordum. Sonra da buna Berk dahil oldu.

DOĞUM YAPTI!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; geçtiğimiz ay baby shower partisi düzenleyen ünlü çift, bebeklerine kavuştu.

Riskli bir doğum yapan Yıldız Çağrı Atiksoy, için acilen doğuma alındı. Bebeklerinin isimlerini doğuma kadar gizli tutmak isteyen çift kızlarına Mira Milena adını verdi.

 

"İKİMİZ DE İYİYİZ"

Atiksoy “Biraz riskli bir doğum oldu o yüzden acilen almak zorunda kaldılar ama ikimiz de iyiyiz şükür” açıklamasını yaptı.

21/05/2024 16:51
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Yıldız Çağrı Atiksoy, Berk Oktay
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.