Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda İstiklal Caddesi’nde yürürken, sokak müzisyenlerine eşlik etmişti. Ünlü şarkıcının görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Tilbe'nin, muhabirlerle sohbet ederken yanında korumasının olması ve koruma tarafından sanatçının her adımını titizlikle takip edilmesi dikkatlerden kaçmadı.

ads ads ads ads
30/09/2022

ads
Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz nisan ayında otomobiliyle Maltepe Büyüktur Yolu'ndan çıkıp Bağdat Caddesi'ne girdiği sırada, Kadıköy istikametine doğru ilerleyen motosikletliyle çarpışmıştı. Kazanın ardından otomobilinden inen Tilbe, yere düşen motosikletlinin yanına koşmuştu. Tilbe, ambulansa bindirilene kadar motosiklet sürücüsünün yanından ayrılmamıştı.

"BAŞINI KOLUNUN ÜSTÜNDE TUTTU"

Kazada hafif şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırılmış, Tilbe de polis merkezine gidip ifade vermişti. Kazayı gören Dursun Kaya, "Sürücüyü gördüm kadındı ama kim olduğunu bilmiyordum. Üzgün bir hali vardı. Sonradan gördüm, 'Yıldız Tilbe Hanım' dediler. Yıldız Tilbe de başına gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu" demişti.

SOKAK MÜZİSYENLERİNE EŞLİK ETTİ 

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda da İstiklal Caddesi’nde yürürken, sokak müzisyenlerine eşlik etmişti. Sanatçı, Cengiz Yazgı ve Mazlum Pereng isimli iki genç müzisyenle kendi eseri ‘Aşk Laftan Anlamaz ki’yi seslendirmişti. Tilbe’nin o anları sosyal medyada gündem olmuştu. Yoldan geçen vatandaşlar, karşılarında sanatçının şarkı söylediğini görünce, o anları videoya çekerek ölümsüzleştirmişti. Daha sonra müzisyenlerle sohbet eden Tilbe, sokak müziği yapan tüm müzisyenlere destek olacağını belirtip, onları beğendiğini söylemişti.

30/09/2022 09:19
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Yıldız Tilbe, haber, dünya
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.