Yönetim oluşturamadı

ads
ads
12/08/2020

ads
Yönetim oluşturamadı

K-PET Birinci Lig ekibi Gençler Birliği’nde olağan genel kurul geçtiğimiz hafta gerçekleştirilmiş, mevcut başkan Rifat Berkel “devam” kararı almıştı.

Bugün kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Rifar Berkel başkanlık görevi bıraktığını açıkladı.

Berkel’in bu kararı “Gençler Birliği’nde deprem” yorumlarının yapılamasına neden olurken başkanın istifası nedeniyle yönetim oluşturulamadı.

Rifat Berkel’in açıklaması şöyle:

Değerli basın mensupları. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmayacağımı daha önce açıklamış olmama rağmen genel kurulda yapılan destek beyanlarına istinaden başkanlığa devam kararı almıştım.

Ancak geçen bir haftalık süreçte gerek yönetim kurulu oluşturma konusu gerekse yapmış olduğum görüşmelerde Larnaka Gençler Birliği kulübü için faydalı olabileceğimiz bir ortam yakalayamadım.

Bu nedenle yeni sezona hazırlık ve gerekli transferlerin yapılabilmesine fırsat vermek amacıyla görevi bıraktığımı açıklamak isterim.

19 Ağustos Çarşamba akşamı başkanlık seçimi gündemiyle olağanüstü genel kurulda seçilecek yeni başkan ve yönetime de başarılar dilerim.

Başkanlığım süresince bana destek olan herkese teşekkür ederken Gençler Birliği Kulübü’ne desteğinin yeni başkan döneminde de devam edeceğini de vurgulamak isterim.

 

 

 

 

12/08/2020 17:37
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gençler Birliği, Rifar Berkel, spor,
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.