Yusuf Can: İnsülini Bıraktım Dr. Hakan Özkul’a Teşekkür Ederim

ads ads ads
20/05/2022

ads
ads
Yusuf Can: İnsülini Bıraktım Dr. Hakan Özkul’a Teşekkür Ederim

İskele bölgemizde Aygün köyünde ikamet eden Yusuf Can Bey’in konuğuyduk. Şeker hastası olan Yusuf Bey bizlere Dr. Hakan Özkul’dan aldığı bitkisel tedavi öncesinde ve sonrasında neler yaşadığını aktardı.

“4 Yıldır Şeker Hastasıyım”    

“Ben Yusuf Can, Aygün köyünde ikamet ediyorum. Üç çocuğum var. 51 Yaşındayım. Bundan 4 yıl önce şeker hastalığımın olduğunu öğrendim. İnsülin ve şeker hapları kullanıyordum.”

İnsülin tedavisinden kurtulmak isteyen Yusuf Bey tedavi almaya nasıl karar verdiğini aktardı. 

“Tanıdığım İnsanlar da Dahil Bitkisel Tedavi Alan İnsanların İyileştiğini Görünce Dr. Hakan Özkul’a Başvurmaya Karar Verdim!”

“İnternette Dr. Hakan Özkul’un videolarını gördüm. Tanıdığım insanlar da dahil bitkisel tedaviyi gören insanlardan iyi yorumlar alınca bende inandım ve bitkisel tedavi almaya karar verdim.”

“İLK AYLARDAN BİTKİSEL TEDAVİNİN ETKİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM !”

“İkinci ayda bitkisel tedavinin faydalarını görmeye başladım. Nefes rahatlığım olmaya başladı, üzerimde çok fazla ağırlık vardı kendimi daha hafif hissetmeye başladım. Tabi bu arada beni sürekli Dr. Hakan Özkul ve ekibi arıyordu tedavim hakkında bilgi verip sağlığımı soruyorlardı. Tabi bu sürede insüline ve şeker haplarına da devam ettim.”

“ARTIK İNSÜLİN KULLANMIYORUM”

“Son 4 aydır insülini bıraktım artık insülin kullanmıyorum. Bitkisel tedavinin gerçekten faydasını gördüm. Geçen yıl 400-450’den aşağı inmeyen şekerim artık 120’yi geçmiyor çok rahatım. Bir sene önce 103 kiloydum şuanda 85 kiloyum, üzerimden büyük bir yük kalktı.”

“Ben çobanım hayvanlarım var şuanda hayvanlarımla günde 5-6 kilometre kadar yol yürüyorum ve şükürler olsun sağlığımda hiçbir sıkıntı yok. Sabah 6 akşam 8 ovada hayvanlarımla işimin başındayım. Ne uykusuzluk çekiyorum ne de yorgunluğum var hiçbir sorun yaşamıyorum.” 

“DR. HAKAN ÖZKUL VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

“Şeker hastalarına bitkisel tedaviyi tavsiye ederim. İlk başlarda bitkisel tedaviyi inandırıcı bulmazdım fakat inanmak lazım ben inandım ve başardım. Dr. Hakan Özkul ve ekibine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.”

 

Dr. Hakan Özkul İletişim Bilgileri,

Sorularınız için; www.hakanozkulasor.com

Dr. Hakan Özkul Facebook Sayfası

Whatsapp Hattı: 0 542 838 23 24

20/05/2022 09:56
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: İnsülin, Hakan Özkul, Yusuf Can
MANŞETLER

HK SAĞLIK

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.