Zeynep Bastık dünya listelerinde zirveye yerleşti

ads ads ads ads ads
11/05/2024

ads
Zeynep Bastık dünya listelerinde zirveye yerleşti

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, bir dijital müzik platformunun Mart ayının en çok dinlenen yerli single'ı listesinde birinci sıraya yerleşti. Son şarkısıyla dikkat çeken Zeynep Bastık ayrıca bu şarkısıyla, global listelere girip milyonlarca kez dinlendi.

Dijital müzik platformu Muud'un Mart ayının en çok dinlenen isimler ve albümler listesi belli oldu.

En çok dinlenen yerli single listesinde Zeynep Bastık'ın 'Lan' adlı şarkısı birinci sıraya yerleşti. Yerli sanatçılar kategorisinde Semicenk zirvede yer alırken, yerli albümler sıralamasında da yine Semicenk en başta yer aldı.

ZEYNEP BASTIK DÜNYA LİSTELERİNDE ZİRVEDE

Dijital müzik platformunun kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler arasında yer alan Zeynep Bastık, yeni parçası 'Lan' ile en çok dinlenen yerli single listesinin lideri oldu. Parça, global listelere girerek, milyonlarca kez dinlendi.

Dijital müzik platformunda mart ayının en iyi çıkış yapan sanatçılar listesinde ilk sırada pop müziğin sevilen isimlerinden Sıla, 'Yağmur' adlı şarkısıyla zirvenin sahibi oldu. Sıla'nın ardından İkilem'in "Ne Mutsuzum Ne De İyi" isimli maxisingle'ı ve Yalın'ın 'Deliler Okulu' dikkat çekiyor. Tyla ise en iyi çıkış yapan yabancı sanatçılar arasında yerini aldı.

YABANCILARDA BİRİNCİ ARİANA GRANDE

Muud'da mart ayının en çok dinlenen yabancı albüm ve sanatçı listelerinde zirvenin sahibi Ariana Grande oldu. İki Grammy ödüllü sanatçının 'Eternal Sunshine' albümü en çok dinlenen yabancı albüm listesine birinci sıradan girdi.

11/05/2024 16:08
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Zeynep Bastık
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.