HABER KIBRIS

Şehrin göbeğinde iki ceset!

LTL giriş kapısının yanında bulunan nöbet kulübesinde biri kadın, biri erkek olmak üzere 2 ceset bulundu

ads
26/01/2012

Şehrin göbeğinde iki ceset!
ads

ŞEHRİN GÖBEĞİNDE 2 CESET… Başkent Lefkoşa’da dün gece saat 21.00 sıralarında Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği arkasında, Lefkoşa Türk Lisesi giriş kapısının yanında bulunan nöbet kulübesinde biri kadın, biri erkek olmak üzere 2 ceset bulundu
2-3 GÜN ÖNCE ÖLDÜLER… Lefkoşa’da dün gece ölü bulunan Güzelyurtlu Salih Akdeniz ve Rum tarafında ikamet eden Vietnamlı sevgilisi Luu Tih Tu’nun, muhtemelen 2-3 gün önce gaz zehirlenmesi sonucu öldüğü tahmin ediliyor
KULÜBEDE YAŞIYORDU… Maliye Bakanlığı’nda bekçi olan Salih Akdeniz’in, bir süre önce Güzelyurt’ta ikamet ettiği evinin, bir yangın sonucu yaşanamaz hale geldiği öğrenildi. Akdeniz, o günden itibaren, cesedinin bulunduğu kulübede yaşamını sürdürüyordu
SON YEMEKLERİ OCAKTA KALDI… Akdeniz ile Tu’nun, ocaktaki yemeğin taşarak ocağı söndürmesi ve ocaktan sızan gazın kulübeye dağılmasıyla zehirlendiği belirtildi. Kulübe içerisindeki bir yatakta bulunan çiftin, gazdan etkilendiği için iç organlarının patladığı ve ağızlarından gelen kan sonucu yattıkları yatağın kana bulandığı belirtildi

Başkent Lefkoşa’da dün akşam Lefkoşa Türk Lisesi’nin girişinde bulunan kulübede 2 ceset bulundu. Cesetlerin 65 yaşındaki Güzelyurtlu Salih Akdeniz ve Güney Kıbrıs’ta ikamet eden sevgilisi Luu Tih Tu’ya ait olduğu öğrenildi. Maliye Bakanlığı’nda bekçi olarak görev yapan Akdeniz’in, bir süreden beridir cesedinin bulunduğu kulübede yaşadığı öğrenildi. 2-3 günden beridir kimsenin haber alamadığı Salih Akdeniz, sevgilisi Luu Tih Tu’nun kulübe içerisinde oldukları esnada, gaz ocağından zehirlenip öldükleri tahmin ediliyor.
Arkadaşları merak etti
Maliye Bakanlığı’nda bekçi olarak çalışan Salih Akdeniz’den yaklaşık olarak 2-3 gündür haber alınamadığı öğrenildi. İşe gitmeyen Akdeniz’in arkadaşlarının, olayı polise bildirdiği, polis ekiplerinin de Akdeniz’in kaldığı kulübeye gitmesi sonucu, çiftin cesetleriyle karşılaştığı belirtildi.
Ocaktaki yemek taştı
Çiftin kulübe içerisindeki yatakta oldukları esnada, gaz ocağında yemek pişirdikleri öğrenildi. Ocağın üzerindeki yemeğin taşmasının ardından gaz ocağının söndüğünü tahmin eden çift, ocağa müdahale etmedi ve gaz sızıntısını fark etmedi.
Çırılçıplaktılar
Yemeğin taştığı esnada çırılçıplak bir halde cinsel ilişki esnasında olan çiftin, ocaktan sızan gazdan zehirlenerek öldüğü tahmin ediliyor. Yaklaşık 2-3 günden beridir kulübe içerisinde ölü oldukları tahmin edilen çiftin cesetleri, dün akşam yaşadıkları kulübede kanlar içinde bulundu.
İç organları patladı
2-3 günlük olan cesetlerin, kulübe içerisindeki yatak üzerinde kanlar içerisinde bulunduğu öğrenilirken, Akdeniz ve Tu’nun gaz zehirlenmesi sonucu vücutlarının şiştiği ve buna bağlı olarak iç organlarının patladığı belirtildi. İç organlarının patlamasıyla birlikte ağızlarından boşalan kanların yatağa yayıldığı gözlemlendi.

Evi yanmıştı
65 yaşındaki Salih Akdeniz’in geçici olarak ölü bulunduğu kulübede yaşadığı öğrenildi. Akdeniz’in Güzelyurt’ta bulunan evinin bir süre önce çıkan yangından dolayı kullanılmaz hale geldiği, Maliye Bakanlığı’nın da Akdeniz’e geçici olarak bu kulübeyi tahsis ettiği öğrenildi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Polis Haberleri, Lefkoşa’da iki kişi ölü olarak bulundu, Salih Akdeniz
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems