HABER KIBRIS

ad

SAYTEV, Bulgar milli oyuncu Ivet Ivaylova’yı transfer etti

Türkiye 3. Ligi’nde lider olarak mücadele eden SAYTEV, Bulgar milli oyuncu Ivet Ivaylova’yı transfer etti.

ads
10/01/2019

ads
SAYTEV, Bulgar milli oyuncu Ivet Ivaylova’yı transfer etti

Masa tenisinde bayanlar dallında Türkiye 3. Ligi’nde de yenilgisiz lider olarak mücadele eden SAYTEV Bulgar milli takım oyuncusu  Ivet Ivaylova’yı transfer etti.

SAYTEV Yönetim kurulu üyesi Göksel Saydam konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Öncelikle masa tenisi teknik ekibine teşekkür eden Göksel Saydam, SAYTEV bayanlar masa tenisi  takımının Türkiyede gösterdiği başarının KKTC spor tarihinde bir ilk olduğunun altını çizdi. Bu başarının teknik ekibin ve sporcuların olduğu gerçeğinin taraflarınca bilindiğini kaytetti. Yönetim kurulu olarak en başından bu yana Türkiye liglerinde başarı istediklerini ve bu vizyonla hareket ettiklerini söyledi. Temel amaçlarının KKTC’de de planlı bir şeklide çalışıldığı taktirde  sportif başarıların geleceği konusunu ısbatlamak olduğunu söyledi. Uzun vadeli planlar ve vizyon çalışması yaptıklarını ve Türkiye süper liginde oynamak istediklerinin de altını çizdi.

Ivet Ivaylova konusunda bilgi veren Göksel Saydam, henüz 16 yaşında bir yıldızı transfer ettiklerini , bu konuda temel amacın burdaki standartları yükseltmek olduğunu söyledi. Bu sene içinde Bulgaristan’da kamp yapmak istediklerini de söyleyen Göksel Saydam , yerel başarıların geçici olduğunu, gerçek başarının bizim gençlerimizi teknik ve oyun gücü olarak avrupa seviyesine getirmek olduğunu söyledi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: SAYTEV, Ivet Ivaylova, transfer, Göksel Saydam, HABER, KIBRIS
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.