HABER KIBRIS

Gökhan Naim cinayetinde aranan şüphelilerle telefonda konuştu tutuklandı

ads
15/03/2019

ads
Gökhan Naim cinayetinde aranan şüphelilerle telefonda konuştu tutuklandı

Lefkoşa’da iş insanı Gökhan Naim’in öldürülerek tasarrufunda bulunan paraların çalınması ile ilgili olarak aranan şüpheliler Tanveer Ahmad, Bilal Ahmad ve soyadı henüz tespit edilemeyen Azmet isimli şahıslar ile bağlantısı olduğuna inanılan zanlı Faiz Ul Hassan Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Polis Müfettiş Muavini Feyyaz İneci olayla ilgili bulguları aktardı. İneci huzurda bulunan zanlı Faiz Ul Hassan’ın 13 Mart 2019 tarihinde, saat 17.55 sıralarında, Gökhan Naim'in Ortaköy'de Şht Sami Küpeli Sokak üzerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülmesi ve tasarrufundaki paranın çalınması ile ilgili olarak aranan şüpheliler Tanveer Ahmad, Bilal Ahmad ve soyadı henüz tespit edilemeyen Azmet ile aralarında telefon görüşmesi olduğunu aktardı. İneci ayrıca yapılan tahkikat neticesinde Şüpheli Tanveer Ahmad ile zanlı Hassan’ın Gesfi Döviz önünde buluşup konuştuğuna dair görgü tanığı ifadesi olduğunu söyledi.

Polis mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın çok ciddi olduğunu ve tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Cenkay İnan zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

EVRİM KAMALI

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gökhan Naim cinayeti, Gökhan Naim
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.