Gianluca Vacchi- Sharon Fonseca çiftinden müjdeli haber!

Sosyal medya sayesinde adını daha geniş kitlelere duyuran iş adamı mutlu haberi de Instagram sayfasından duyurdu

ads
ads
13/05/2020

ads
Gianluca Vacchi- Sharon Fonseca çiftinden müjdeli haber!

Sevgilisiyle birlikte çektiği videolar sayesinde Instagram fenomenine dönüşen 52 yaşındaki iş adamı yakında baba olacağını tüm dünyaya ilan etti.

52 yaşındaki İtalyan iş adamı ve Instagram fenomeni Gianluca Vacchi, sevgilisiyle bir bebek beklediklerini duyurdu.

Gianluca Vacchi, sevgilisinin önünde diz çöktüğü paylaşımında "Bize verdiğin bu sevgi için çok teşekkürler. Hayata, bize verdiği bu güzel hediye için minnettarız" diye yazdı.

Bir video aracılığıyla mutluluklarını takipçileriyle paylaşan Vacchi ve Fonseca'nın paylaşımları takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Aslında zengin bir iş adamı olan Gianluca Vacchi'nin adını daha geniş kitleler, özellikle de sosyal medya kullanıcıları 2016 yılında duydu. Bunun nedeni ise hem Vacchi'nin gözler önüne serdiği lüks yaşamı hem de sevgilisiyle havuz başında sergilediği danslardı.

O dönemde 48 yaşında olan Gianluca Vacchi, formda fiziği, dövmeleri ve videolarda sergilediği kıvrak dans figürleri ile dikkatleri üzerinde topladı.

Gianluca Vacchi, kısa sürede milyonlarca Instagram takipçisine ulaştı. Hatta lüks villasında güzel kadınlarla sürdürdüğü yaşamını gözler önüne seren ve bu sayede bir sosyal medya fenomenine dönüşen Dan Bilzerian'a rakip gösterildi.

Lüks hayatını gözler önüne sermekten büyük zevk alan Vacchi, aynı zamanda da aykırı giyim tarzıyla bir ‘stil ikonu’ haline de geldi.

Gianluca Vacchi'nin 350 milyon sterlin civarında bir servete sahip olduğu da biliniyor.

Gianluca Vacchi, daha önce Giorgia Gabriele ile evliydi, ancak çift 2017 yılında yollarını ayırdı.

Vacchi'nin, eski ilişkisinden 2002 doğumlu Ginevra Mavilla adında bir kız çocuğu bulunuyor.

13/05/2020 15:33
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Gianluca Vacchi, Sharon Fonseca,
MANŞETLER

HK SOSYAL MEDYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.