Hülya Avşar'dan ihanet girişimi sonrası ilk Mesaj

ads ads ads ads
19/07/2016
Bekir ÇAĞLAYAN

ads
ads
Hülya Avşar'dan ihanet girişimi sonrası ilk Mesaj

Hülya Avşar: Bu Birliktelik Beni Hüngür Hüngür Ağlattı

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile darbe girişimine tepki gösterirken, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

15 Temmuz'da gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine tepkiler devam ediyor. Hülya Avşar, sosyal medya hesabından darbe girişimine kalkışan askerlere tepki gösterdi ve birlik beraberliğin önemine vurgu yaptı.

''DARBECİLERİ NEFRETLE KINIYORUM''

Şimdilerde Selfie adlı filminin çekimleriyle meşgul olan Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun bir metinle insanları birlik ve barış içinde yaşamaya davet ediyor. Yazdıkları takipçileri tarafından da çok sayıda beğeni alan Hülya Avşar'ın kaleminden çıkanlar şöyle: "Şu geçirdiğimiz sıkıntılı günlerde cumhurbaşkanımıza destek olarak gücümüze güç katan bütün parti başkanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Beni hüngür hüngür ağlatan bu birlikteliğin ülkemiz için devamını diliyor, kayıplarımıza rahmet eyliyor, cumhurbaşkanımıza suikast yapmayı ancak hayal edebilen darbecileri nefretle kınıyorum. Biz halkını çok kısa sürede -tedirginlik devam etse de - rahatlatan devlet yönetimine minnettarım. Huzur, sevgi, birlik içinde günlerin yakın olduğuna yürekten inanıyorum. Yeter ki birbirimize sevgiyle sarılalım, gençlerimize barışı aşılayalım, hedefimizi güçlü, çalışkan, kimseye müdanası olmayan, bir millet olarak belirleyelim. Bu da ancak şimdi olduğu gibi hırslarımızdan arınıp birlik olmakla başarılır." 

19/07/2016 13:33
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Cumhurbaşkanı, Sosyal Medya, Hülya Avşar, 15 Temmuz, Suikast, Huzur, Darbe, Hung, Sel, Darbe Girişimi
MANŞETLER

HK SOSYAL MEDYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.