Sosyal Medya Hesabını Kapattı

ads ads ads ads
22/07/2016
Bekir ÇAĞLAYAN

ads
ads
Sosyal Medya Hesabını Kapattı

Pelin Batu, Tehditlere Dayanamayıp Sosyal Medya Hesabını Kapattı

Pelin Batu, sosyal medyada paylaşım yapmadığı için tehditler aldığını söyleyerek "Dayanamayacağım hoşça kalın" yazıp sosyal medya hesabını kapattı.

Geçtiğimiz hafta ülkede yaşanan 'darbe' girişimi ardından, halk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla sokağa çıktı. Demokrasi nöbeti için birkaç gündür meydanlara çıkan halk, 'birlik' olma mesajı verirken, sosyal medyada durum tam tersi… Pelin Batu da sosyal medyadaki bu tepkilere isyan etti.

"DAYANAMIYORUM"

Darbe sonrası, meydanlarda birlik olan halk, sosyal medyada birbirine bir o kadar tahammülsüz… Ünlü isimler demokrasi hakkında paylaşım yapmadığı için okların hedefi oldu. Yorum yapanın ise yorumu başka yöne çekiliyor. Sosyal medyada tepki çekenlerden biri de Pelin Batu… Tehdit aldığını söyleyen Batu, Twitter'da kendisine yapılan saldırılara isyan etti. Bu kadar kötülüğe dayanamayacağını söyleyen ünlü oyuncu, Twitter'dan çıktığını duyurdu.

22/07/2016 10:30
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı, Sosyal Medya, Recep Tayyip, Pelin Batu, Twitter, İsyan, R.T.E
MANŞETLER

HK SOSYAL MEDYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.