Kerem Bürsin, Hande Erçel'i çabuk unuttu! İşte yeni aşktan ilk kare

ads ads ads ads
11/04/2022

ads
Kerem Bürsin, Hande Erçel'i çabuk unuttu! İşte yeni aşktan ilk kare

Hande Erçel ile ilişkisine son veren Kerem Bürsin'in, İspanyol oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bürsin ve Cayo'nun yer aldığı siyah beyaz fotoğraf ise aşkın ilk karesi olarak yorumlandı.

Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisinde partneri Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı. ikili aşklarını tatil için gittikleri Maldivler'den samimi fotoğraflar paylaşarak ilan etmişti. Ancak ünlü çift dizi bittikten birkaç ay sonra yollarını ayırdı. Hatta Hande Erçel'in geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım'la görüntülenmesi çok konuşulmuştu.

GÖNLÜNÜ GÜZEL ŞARKICIYA KAPTIRDI

Posta'nın haberine göre; Hande Erçel ile ilişkisine son veren Kerem Bürsin ise mutluluğu İspanya'da buldu. Geçen ekimde ülkedeki bir defileye davetli olarak giden Bürsin burada oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo ile tanıştı.

AŞKIN İLK KARESİ

Çiftin kısa sürede birbirine aşık olduğu ve sık sık gizlice buluştukları iddia edildi. Bu siyah beyaz kare ise en son buluşmalarında çekilmiş. 34 yaşındaki Stephanie Cayo'nun Instagram hesabında 1,8 milyon takipçisi bulunuyor. Ünlü isim daha önce Chad Campbell ile 2018 yılında evlenmiş 2021 yılında da boşanmış.

 

 

11/04/2022 09:37
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Kerem Bürsin, Hande Erçel, Stephanie Cayo
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.