100 Milyon dolar serveti olan Acun Ilıcalı ''Aylık Kazanç'' açıklaması yaptı!

ads ads ads ads
11/04/2024

ads
100 Milyon dolar serveti olan Acun Ilıcalı ''Aylık Kazanç'' açıklaması yaptı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, serveti ve iş hayatıyla sıkça gündeme geliyor. Kızlarından eski eşlerine kadar merak edilen bir isim olan Ilıcalı, aylık kazancı hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İşte detaylar:

Tv8'i 70 milyon dolara aldım

 Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda aylık kazancının ne kadar olduğu sorulduğunda, “TV8’i alıyorum, aldığım zaman verdiğim para 70 milyon dolar. Bütün mal varlığım ve servetim bu kanalda. Bu hamleler süper riskli, ama maddi korkum olmadığı için karşılığını aldım” şeklinde konuştu.  Ilıcalı, büyük servete sahip olmanın getirdiği riskleri de açıkladı. “Hepsini bir yere riske ediyorsun ki üstte kredi alıyorsun. Tutmasa ne olacak?” dedi.

Programda aylık kazancı sorulan Acun Ilıcalı, “Onu bilmem mümkün değil bunun, hesabını yapamayız. 13 ülkeden gelirimiz var, kanalımız var. Ben o işlere karışmam. Ebru o işlere bakıyor” şeklinde yanıt verdi.

Acun Ilıcalı’nın başarılı kariyeri ve riskli hamleleriyle ilgili açıklamaları, televizyon dünyasının nabzını tutanlar için oldukça ilgi çekici.

11/04/2024 17:29
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: acun ılıcalı
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.