Grundig Consept şimdi de İskele’de

Satış ve satış sonrası hizmeti ile ülkemizde fark yaratan Armar Group, yatırımlarına devam ediyor

ads ads ads ads ads
27/11/2023

ads
Grundig Consept şimdi de İskele’de

Beyaz eşya,  klima, küçük ev aletleri ve merkezi ısıtma- soğutma anlamında yeni nesil ve büyüyen marka değeri Grundig, yeni bir konsept mağaza ile İskele ilçesinde de hizmet verecek.

Armar Group bünyesinde KKTC’nin her noktasına hızlı satış ve satış sonrası hizmet desteği sunan dünya markası Grundig, KKTC ekonomisine değer katmaya devam ediyor.

Arar: Ülke ekonomisine kattığımızdan dolayı mutluyuz 

Armar Group Direktörü Murat Arar, hız kesmeden yatırımlarına devam ettiklerini belirterek, İskele bölgesinde konsept bir mağaza ile yeni bir adım atıldığını söyledi.

Sadece satış değil, satış sonrası hizmet ile fark yaratan Armar Group Ailesi adına son derece gururlu ve mutlu olduğunu belirten Murat Arar, açılış öncesinde şu ifadeleri kullandı:

“Bu ülkede kazandık, yatırımlarımızı inanarak bu ülkede tuttuk. KKTC halkının takdirini kazandık. Yatrımlarımız arasında yer alan ve bayisi olmaktan gurur duyduğumuz Grundig markasını benimseyerek, sektörde ilk üç içinde yer aldığımız için tüketici ve inanan tüm herkese teşekkür ediyoruz.

Bizler Grundig ve ARMAR Group olarak yatırımlara devam edeceğiz. İskele ilçemize yeni nesil ve güvenilir markamızla geliyoruz.

LION TİCARET‘e işbirliği için teşekkür ediyoruz. Markamızı bu bölgede de zirveye taşıyacağına olan inancımız tamdır.

LION TİCARET ve ARMAR GROUP olarak işbirliğimizi uzun yıllar daha sürdürmekte kararlıyız. Şirket olarak ana prensibimiz her aşama inananlarla yola devam etmek. LION TİCARET ile aynı yolu yürümekten onur duyuyoruz.”

İskele Grundig Konsept Mağazası açılışına katılan konuklar arasında yer alan Koç Grubu Temsilcileri Kıdemli Büyük Müşteriler Satış Yöneticisi Haldun Çakın, Beyaz Eşya & KEA Ürün ve Satış Kıdemli Yöneticisi Ahmet Evren Türkmen  ve Kurumsal Satış Direktörü Ufuk Rıza Sivrikaya da böylesine büyük bir yatırımının açılışı için adada bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek ülke ekonomisi için hayırlı olmasını dilediler.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuklar Dj Erhan Aslanses müzikleriyle eğlenirken, Ladies Fusion grubunun muhteşem dans gösterisi ise izleyenleri büyüledi.

 

27/11/2023 09:16
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.