HABER KIBRIS

Bir Baba Hindu İzle

ads
23/12/2017

Bir Baba Hindu İzle
ads

Bir Baba Hindu sinema filmi, son derece ilginç bir senaryo ile izleyici karşısına çıkmış ve oldukça da beğenilen bir yapım olmayı başarmıştı. Bulunduğu bölgenin en acımasın mafya lideri olan Fadıl karakterinin, Hint asıllı bir yoga hocası olan Gundhi’ye âşık olması sonucu; kendi malikânesinden kaçırılan Gurndhi’yi bulabilmek için canını dişine takarak, tüm imkânlarını seferber eden Fadıl’ın hikâyesine odaklanmaktadır. En yakın arkadaşı olan Hulusi’yi de yanına alarak, Hindistan’ın yolunu tutan Fadıl, Gundhi’yi bularak, onu kaçıranların elinden kurtarmak ve sevdiği kızın kalbini de kazanmak amacını taşımaktadır.

 

Ancak Fadıl’ın haberinin olmadığı bir mevzu vardır ki; Gundhi’nin öz annesi de Hindistan’ın en güçlü mafya örgütlerinden birini idare etmektedir. Fadıl, Hulusi ile Hindistan’ın Mumbai Belediyesi’nde çalışmakta olan bir Türk işçinin de yardımı ile Gundhi’yi bulmaya çalışmaktadır. Üstelik Fadıl’ın ailesinin de Hindistan’a gelmesi; tüm olayların birbirine karıştığı bir komedi şöleni doğurmaktadır. Bir Baba Hindu filmi izle diyenler, işte bu senaryoya güvenmektedirler…

 

Bir Baba Hindu filmi full izle seçeneğini tercih edenler, sinema salonlarının yanı sıra; alternatif kanalları kullanmak sureti ile de bu muhteşem filmin keyfini sürmeyi başarmaktadırlar. 2017 Bir Baba Hindu izle yılı olacağı inancı ile söz konusu filmin popülaritesinin arttığı da yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Henüz filmi izlememiş olanların da bir an evvel izlemeleri gerektiğini belirtmemiz uygun olacaktır.  

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Bir Baba Hindu İzle
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems