John Wick serisi 1 milyar dolar barajını aştı

Keanu Reeves'in başrolde yer aldığı "John Wick" adlı aksiyon film serisi, dördüncü filmin başarısıyla birlikte 1 milyar dolarlık hasılat barajını aştı.

ads ads ads ads ads
20/05/2023

ads
John Wick serisi 1 milyar dolar barajını aştı

Ünlü aksiyon John Wick serisi, 1 milyar dolarlık hasılat barajını aştı.

Yapım şirketi Lionsgate, şimdiye dek elde ettiği gişe rakamlarıyla birlikte tüm serinin 1 milyar dolarlık hedefi aştığını duyurdu.

John Wick serisinin toplamda dört filmi var ve en sonuncusu, 425,3 milyon dolarla en yüksek hasılat yapan John Wick filmi oldu.

Hala Japonya'da gösterimi süren John Wick 4 filmi, gelir elde etmeye devam ediyor.

John Wick 3 - Parabellum, 326,7 milyon dolar kazanırken; John Wick2, 171,54 milyon dolar ve 2014'te çıkan orijinal film dünya çapında 87,8 milyon dolar kazandı.

Lionsgate Motion Picture Group Başkanı Joe Drake, “Bu kilometre taşı, bu serideki birbirini izleyen her filmde kendilerini aşmayı misyon edinmiş olan Basil Iwanyk ve Erica Lee ile birlikte Chad Stahelski ve Keanu Reeves'in inanılmaz çalışmalarının bir kanıtıdır. Bizi bu inanılmaz başarıya ulaştırdıkları için küresel sinemaseverlere minnettarız" dedi.

John Wick serisinde Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Ian McShane ve hayatını kaybeden Lance Reddick rol aldı.

20/05/2023 16:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: John Wik, Keanu Reeves, Film
MANŞETLER

HK SİNEMA

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.